با سیستم هوشمند در آینده زندگی کنید.

فعالیت هوشمند

1) طراحی سیستم هوشمند کلیه پروژه‌های مسکونی، ویلایی و اداری بر اساس 3 اصل (به صرفه‌ترین هزینه، کاربردی‌ترین امکانات و بیشترین راحتی و سهولت در استفاده).

2) پیاده سازی انواع درگاه‌های ارتباطی هوشمند در پروژه، شامل:

الف- کنترل روشنایی‌ها، دیمرینگ، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، پرده‌ها و کرکره‌های برقی - هوشمندسازی سیستم امنیتی، تلویزیون، سیستم صوتی، انواع پمپ های آبیاری، استخر و آب‌نما با سناریوهای کاربردی گوناگون.

ب- کنترل خانه هوشمند از طریق انواع پنل‌های دیواری هوشمند ترموستاتیک و معمولی، لمسی دارای صفحه نمایش و بدون صفحه نمایش و دکمه ای.

پ-  کنترل خانه هوشمند از طریق انواع موبایل و تبلت اندروید و ios از طریق نرم افزار وایرلس در داخل خانه هوشمند و کنترل به وسیله SMS و تماس تلفنی و اینترنت خارج از خانه هوشمند.

ت- کنترل خانه هوشمند از طریق ریموت کنترل IR.

ث- همگام سازی و ایجاد سناریوهای گوناگون از طریق ماژول منطق و زمانبندی بر اساس مختصات جغرافیایی (با امکان اوقات شرعی)، تاریخ و ساعت و ...

ج- انواع سنسورهای هوشمند مانند سنسورهای NO/NC ، PIR ، اولتراسونیک، مگنتی و سنسورهای پیشخدمت هوشمند که این سنسور ترکیبی از چندین سنسور شامل سنسور حرکتی، لوکس متر، ترموستات داخلی، ارسال و دریافت کد IR (جهت هوشمند سازی تجهیزات ریموت پذیر مانند انواع تلویزیون و دستگاه‌های صوتی و تصویری و اسپیلت یونیت)، منطق و هوشمند سازی 2عدد سنسور خارجیNO/NC و ...

3) ضمانت طلایی 18 ماهه تعویض رایگان محصولات و 10 سال خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت.